اطلاعات رزرو مسجد جامع-شهرک غرب

رزرو مسجد

برای رزرو مسجد ابتدا باید وارد حساب کاربری خود شوید

امکانات

 مداح سخنران
 فیلم برداری

دسترسی ها

تلفن تماس: 02188362457 - 02188362458 - 02188362459
موبایل: 09121063844
سایت: http://www.masjedjame.com
ایمیل: info@masjedjame.com
آدرس: شهرک قدس( غرب )، ابتدای فاز 3، خیابان شهید حسن سیف، مسجد جامع شهرک قدس (غرب)

درباره مسجد

مسجد جامع شهرک غرب با ظرفیت 400 نفر سالن اختصاصی آقایان و 300 نفر سالن اختصاصی خانمها به صورت مبله آماده برگزاری مراسم ترحیم است.

مسجد جامع شهرک قدس (غرب) از مساجد با عظمت و کم نظیر در ایران است. مجموعه ای فرهنگی، عبادی و دینی که با قصد قربت و تلاش انسان‏های والا و با تحمل مرارت‏ها و کمبود‏ها و مشکلات فراوان به انجام رسیده است.

این بنای رفیع و با عظمت اسلامی با همت و هنرنمایی متخصصین و هنرمندان کشور به گونه‏ای طراحی و ساخته شده که همچون آفتابی در شمال غرب تهران درخشیده و نورافشانی می‏کند.

تاریخچه ساخت بنای این مسجد و مجموعه متعلق به آن به سال 1370 هجری شمسی برمی‏گردد. زمینی به مساحت 6000 متر مربع با  ساختمان محقر داخل آن که در آن زمان توسط بزرگان علما، خصوصاً حضرت آیت الله شیرازی مدّظله، با عنایات خاصه  ایشان و ریاست مرکز امور مساجد با اختیار تام به حقیر  واگذار گردید  تا آن گونه که صلاح است ساختمان این مجموعه را شروع نمایم.

فعالیت‏ها از همان زمان با اخذ مجوزها خصوصا مجوز تجاری  ،که جدا زحمات زیادی بدین جهت متحمل شدیم، آغاز شد. نقشه قبلی مسجد با نقشه جدید در سال ،1372 با طراحی جناب آقای مهندس طوسی، جایگزین گردید و با کمک رئیس وقت بانک ملت، که با اعطای وام کمک بزرگی به احداث مسجد نمود،  شروع به کار کردیم. این وام در اختیار هیئت امناء مسجد برای همین امر قرار گرفت.   در کنار هیئت امناء  تشکیل گروههای تخصصی شامل کمیته های فنی، فروش و اجاره و نیز واحد حسابداری از اقداماتی بود که در همان ابتدا کار انجام شد.

اساسا عقیده‏ام بر این است که در ساخت و اجرای این بنای عظیم اسلامی دست الهی قرین این مجموعه بوده و مضافا ایمان، عقیده استوار،  پشتکار، استقامت، فعالیت‏های بی دریق دست اندرکاران، نهراسیدن از مشکلات و همدلی آنان و بالاتر از همه اخلاص و قصد قربت عاملین و اشخاص موثر در مجموعه، موجب شد کلیه موانع و بعضاً بن بست هایی که پیش می‏آمد با امید به خداوند متعال رفع گردد.

آنچه به اینجانب در این راه قدرت معنوی می‏بخشید توکل به خدا و توسل به ائمه اطهار خصوصا تمسک به قرآن کریم و ثمرات مباحث قرآن که شب‏ها بیان می‏کردم بوده است.

در خاتمه از همه کسانی که زحمت فراوان کشیدند خصوصا جناب آقای مهندس طوسی (طراح  مسجد) و مجری طرح آقای شفیع‏پور و نیز جناب آقای آرامی فراهم کننده استقراض اولیه و بقیه آقایان تشکر و قدردانی می‏نمایم.

علاوه بر سانسهای موجود در روزهای 5شنبه و جمعه امکان رزرو در ساعت 10:00 لغایت 12 میسر می باشد.

پرداخت و رزرو آنلاین برای این مسجد فعال نمی باشد. لطفا جهت رزرو با شماره ۸۸۳۶۲۴۵۷ تماس بگیرید.

شما هم می توانید در مورد این مسجد نظر بدهید. برای ثبت نظرات، لازم است ابتدا وارد حساب کاربری خود شوید
ردیف تاریخ مراسم ساعت مراسم نام متوفی نام خانوادگی متوفی

سایر مسجدها

مسجد الزهرا (س) - شهرک غرب
مسجد الزهرا (س) - شهرک غرب

مسجد جامع الزّهرا (علیها سلام)  شهرک قدس (غرب) تهران، یکی از اصلی ترین مساجد برگزار کننده مجالس ترحیم در تهران است . 

مسجد جامع الزّهرا (علیها سلام) دارای دو سالن مجزا برای آقایان و بانوان می باشد که ظرفیت آن مجموعاً نزدیک به ۳۵٠ نفر میباشد.

 • سخنران
 • مداح
 • قاری
 • پرداخت آنلاین
مسجد امیرالمومنین مرزداران
مسجد امیرالمومنین مرزداران

مسجد امیرالمومنین(ع) مرزداران از مساجد بسیار جذاب است که با توجه به شرایط جغرافیایی، خدمات فرهنگی و دکور داخلی منحصر به فرد این مسجد را به یکی از ممتازترین اماکن مذهبی غرب تهران بدل کرده است.

 • خدمات پذیرایی
 • قاری
 • مداح
 • سخنران
مسجد علی ابن ابیطالب (ع) کاشانی
مسجد علی ابن ابیطالب (ع) کاشانی

یکی از مساجد مجهز به امکانات مناسب در غرب تهران با ظرفیت 200 نفر آقایان و 200 نفر خانمها به صورت مبله می باشد.

  تالار پذیرایی امیرکبیر

  پشتیبانی سایت 09126176340