قوانین و مقررات

سیاست حفظ اطلاعات و حریم خصوصی کاربران در ای مسجد

 

ای مسجد تاکید بسیاری بر اصول حفظ اطلاعات و حریم خصوصی کاربران این سایت دارد. این سند شامل توضیحی درباره اطلاعات خصوصی و نحوه استفاده از این اطلاعات است که ای مسجد از کاربران سایت جمع آوری می کند. این اطلاعات شامل مواردی است که مخصوص هر کاربر بوده و به کمک آن ها می توان کاربران ای مسجد را به صورت منحصر به فرد شناسایی نمود. برای نمونه می توان به نام، نشانی، نشانی الکترونیک (ایمیل)، شماره تلفن و سایر اطلاعاتی که به صورت عادی در دسترس عموم مردم نیست اشاره نمود.

 

اطلاعات جمع آوری شده و نحوه استفاده از آن ها

شما با ثبت نام در ای مسجد مشخصات خود از قبیل نام و نام خانوادگی٬ شماره موبایل و … را در اختیار ای مسجد قرار می دهید.

شما پس از ورود به ای مسجد٬ به عنوان کاربر ای مسجد شناخته خواهید شد و کلیه اطلاعات مذکور و اطلاعاتی مانند تراکنش ها٬ پرداخت ها و اطلاعات فردی شما در اختیار ای مسجد خواهد بود. لازم به ذکر است که این موارد تنها موارد مورد استفاده در ای مسجد نخواهد بود.

ای مسجد اطلاعاتی از قبیل IP شما٬ اطلاعات کوکی ها و صفحات مشاهده شده توسط شما را نیز نگهداری خواهد کرد. از اینگونه اطلاعات تنها در موارد تبلیغاتی و یا تحویه محتویات متناسب با شما استفاده خواهد شد و در اختیار سازمان ها و افراد غیر ازای مسجد  قرار نخواهد گرفت.

ای مسجد اطلاعات شما را اجاره نخواهد داد بجز در مواردی که شما از قوانین منعکس شده در بخش شرایط و ضوابط تخطی نموده و شاکی نسبت به عملکرد شما وجود داشته باشد.

 

ویرایش و تغییر اطلاعات شخصی

شما می توانید کلیه اطلاعات شخصی خود را در بخش مربوط به حساب من تغییر داده و ویرایش کنید. این اطلاعات شامل کلیه اطلاعاتی است که شما در سایت ای مسجد  وارد کرده اید.

حساب شما توسط شما قابل حذف شدن از سیستم نمی باشد و تنها توسط مدیریت امکانپذیر است.

 

محدودیت دسترسی به اطلاعات

ای مسجد دسترسی کارمندان خود به اطلاعات کاربران را محدود نموده و تنها کارمندانی که ارتباط مستقیم با کاربران دارند٬ دسترسی به کلیه اطلاعات خواهند داشت.

کلیه رمزهای عبور به صورت رمز شده در پایگاه داده های ای مسجد  نگهداری شده و در فرآیند رمزگذاری بیشترین تلاش در استفاده از الگوریتم ها و روش های پیشرفته شده است.

کلیه اطلاعات مربوط به سیستم ای مسجد در زیرساخت های محافظت شده و در مکان های امن نگهداری می شوند.

 

امیدواریم که با رعایت بیشترین میزان در حفاظت از اطلاعات شما٬‌ اطمینان خاطر لازم به شما مشتریان گرامی در استفاده از سیستم ای مسجد را داده باشیم. در صورت هرگونه سوال و یا پرسشی٬ درخواست خود را تلفنی و یا از طریق بخش تماس با ما به اشتراک بگذارید.

 

سفارش گذاری:

کلیه مسولیت مربوط به سفارش گذاری و رزرو انجام شده بر عهده شخص کاربر می باشد. در صورت نیاز به کنسلی مقررات بخش ارائه دهنده سرویس مربوطه در نظر گرفته خواهد شد.

پس از ثبت سفارش کد رهگیری سفارش به صورت اس ام اس به کاربر ارسال خواهد شد.

کلیه مسولیتهای برگزاری مراسم ترحیم برعهده مسجد ارائه دهنده خدمات می باشد.

 

 

تبلیغات

پشتیبانی سایت 09126176340