لیست بهترین مساجد تهران برای ترحیم

مسجد الزهراء اسدآباد واقع در خیابان زعفرانیه

 

مسجد الزهراء خاص برگزاری مراسم ترحیم و مناسبت های ویژه است. این مسجد نوساز است و برای پارک ماشین، پارکینگ اختصاصی دارد و از معدود مساجد تهران برای مراسم ترحیم است که سالن بازی برای سرگرم کردن کودکان دارد. این مسجد دو سالن مجزا برای خانم ها و آقایان با گنجایش ۳۰۰ نفر دارد و با کفش می‌توان وارد این مسجد شد. صندلی، میز و تزئین و دکوراسیون مسجد از دیگر خدماتی است که در این مسجد ارائه می‌شود..

آدرس این مسجد زعفرانیه، انتهای نیاززاده جعفری و شماره تماس جهت رزرو ۲۲۷۱۸۴۶۰ است.

 

مسجد جامع شهرک غرب

این مسجد، یکی از گران‌ترین  و بزرگ‌ترین مساجد تهران برای مراسم ترحیم است که محل برگزاری مراسم ختم بسیاری از افراد مشهور نیز بوده است. ظرفیت این مسجد برای مراسم هایی با جمعیت بالا مناسب است. خدمات مداح، قاری قرآن، تزئین سالن مسجد برای مراسم، پذیرایی و تهیه انواع ملزومات مراسم ختم، در کنار پخش آنلاین مراسم، هزینه برگزاری مراسم ختم را در این مسجد بیشتر می‌کند. در این مسجد صندلی و میز برای پذیرایی از مهمانان چیده شده است. مسجد جامع شهرک غرب پارکینگ ندارد؛ اما برای پارک ماشین، خیابان‌های اطراف مسجد، ظرفیت مناسبی دارند.

این مسجد در شهرک غرب میدان صنعت روبروی مجتمع تجاری میلاد نور واقع گردیده است و دارای معماری زیبا و اسلامی میباشد وبسیار باشکوه است بسیاری از چهرهای ماندگار و مفاخر ایران در این مسجد مجالس ختمشان برگزارگردیده که میتوان به آقای منصورپورحیدری و خواننده محبوب آقای حبیب محبیان اشاره کرد ازامکانات این مسجد میتوان به آنلاین بودن مجلس ترحیم اشاره کرد که بصورت مستقیم بر روی اینترنت پخش میگردد وهمچنین سیستم صوتی دالبی این مسجد نام برد و از بهترین وعاظ ومداحان برای اجرای مراسم استفاده میشود. 

 

برای اطلاع از هزینه این مسجد با شماره های ۸۸۳۶۲۴۵۷تماس حاضل نمایید. 

آدرس این مسجد بلوار شهید فرحزادی، روبروی برج میلاد نور تهران است. 

 

مسجد الغدیر واقع در بلوار میرداماد

 

این مسجد نوساز از مساجد تهران برای مراسم ترحیم است و با صندلی و میزهایی شیک از عزاداران پذیرایی می کند. سالن های مسجد الغدیر بزرگ است و کیفیت خدماتی مانند تزئین مسجد، تهیه خرما و... رضایت‌بخش است.

آدرس این مسجد بلوار میرداماد، بین میدان مادر تا مدرس و شماره تماس جهت رزرو: ۲۲۲۷۲۵۰۰ است.

 

مسجد الجواد واقع در میدان هفت تیر

این مسجد از معروف‌ترین و پاز ررفت‌وآمدترین مساجد تهران برای مراسم ترحیم است که در بخش مرکزی شهر واقع شده است. معماری مسجد الجواد خاص است و برای مراسم ها، سالن زیبایی دارد. در سالن های این مسجد، صندلی چیده شده است و پرسنل خدمات باکیفیتی ارائه می کنند.

آدرس این مسجد میدان هفتم تیر و شماره تماس جهت رزرو: ۸۸۸۲۲۷۵۶ است.

 

مسجد نور واقع در میدان فاطمی

این مسجد در قسمت مرکزی شهر و نزدیک وزارت کشور قرار دارد و همیشه شلوغ است. بیشتر مراسم های ترحیم سیاسیون و چهره های برجسته در این مسجد برگزار می شود.

 

آدرس این مسجد میدان فاطمی و شماره تماس جهت رزرو: ۸۸۹۶۰۲۲۲. است.

 

مسجد النبی واقع در خیابان امیرآباد (کارگر شمالی)

مسجد النبی (ع) از قدیمی‌ترین مساجد تهران برای مراسم ترحیم است که دو سالن مجزای متوسط برای خانم ها و آقایان دارد و با صندلی از مهمانان پذیرایی می کند. همچنین امکان رفت و آمد با کفش در این مسجد وجود دارد.

آدرس این مسجد خ کارگر شمالی ( امیرآباد ) نبش خ شانزدهم و شماره تماس جهت رزرو: ۸۸۰۱۲۱۹۱ است.

 

مسجد ولیعصر واقع در خیابان بهشتی

این مسجد بسیار شیک و بزرگ است و از مساجد قدیمی محله وزراست. این مسجد از مساجد تهران برای مراسم ترحیم است که دسترسی خوبی به نقاط مختلف شهر دارد و انواع خدمات عزاداری از جمله تزئین و پذیرایی را انجام می‌دهد.

آدرس این مسجد خیابان ، خیابان بهشتی، انتفاضه و شماره تماس جهت رزرو: ۸۸۷۲۱۸۲۲ است.

 

مسجد جمکران واقع در خیابان جهان آرا

این مسجد در محله یوسف آباد قرار دارد و در سه نوبت صبح، ظهر و مغرب، نماز جماعت در ان برگزار می شود. این مسجد بسیار شیک است .

آدرس این مسجد محله یوسف‌آباد، خیابان جهان آرا و شماره تماس این مسجد برای رزرو: ۸۸۰۵۰۷۱۹ است.

 

مسجد امام علی (ع) واقع در میدان پونک

این مسجد نوساز و بسیار بزرگ است و از مساجد تهران برای مراسم ترحیم است که تمامی امکانات از جمله سرویس بهداشتی، صندلی برای پذیرایی از مهمانان، تزئین تالار، تهیه خرما و مواد پذیرایی و... را مهیا می کند.

آدرس این مسجد میدان پونک خ میرزابابائی جنب فروشگاه شهروند و شماره تماس جهت رزرو: ۴۴۴۲۴۵۵۵ است.

 

مسجد الرضا (ع) واقع در خیابان خرمشهر (آپادانا)

مسجد الرضا از قدیمی‌ترین مساجد تهران برای مراسم ترحیم است که در میدان نیلوفر واقع شده است. این مسجد اکثر روزهای سال شلوغ است و ظرفیت پذیرایی از ۴۰۰ نفر را دارد.

آدرس این مسجد  خیابان خرمشهر (آپادانا) میدان نیلوفر و شماره تماس جهت رزرو: ۸۸۷۶۴۳۸۰ است.

 

مسجد قدس واقع در اتوبان چمران

این مسجد سالن های بزرگی برای برگزاری مراسم ترحیم دارد و محل قرارگیری این مسجد، به دور از ترافیک و شلوغی های مساجد مرکز شهر است.

آدرس این مسجد  بزرگراه چمران چهارراه سعادت آباد و شماره تماس جهت رزرو: ۸۸۰۹۱۷۳۲ است.

 

مسجد الرسول سعادت آباد

یکی دیگر از مناطق تهران که دارای مسجد شاخص میباشد مسجد الرسول در میدان کاج سعادت آباد است این مسجد یکی از قدیمی ترین مساجد تهران است که در ضلع شمال میدان واقع گردیده است این مسجد هم دارای امکانات ازقبیل سالن مجزا برای آقایان وبانوان وآسانسور و سیستم صوتی حرفه ای میباشد 

آدرس : تهران، سعادت آباد، میدان کاج

تلفن : ۲۲۰۶۳۶۱۰

مسجد نظام مافی

به دیگر مساجدی که میتوان نام برد مسجد نظام مافی  واقع در غرب تهران خیابان آیت الله کاشانی نام برد این مسجد جز قدیمی ترین مساجد این محل می باشد که می توان از آن بعنوان یکی از مساجد شاخص نام برد از امکانات این مسجد دردسترس بودن آن و درموقعیت خوبش نام برد

آدرس :تهران ، فلکه دوم صادقیه – بولوار آیت اله کاشانی – بعد از سه راه جنت آباد

تلفن : ۴۴۰۷۳۵۵۵- ۴۴۰۹۵۹۰۶


مسجد علی ابن ابیطالب

و دیگر مسجدی که غرب تهران میباشد مسجد علی ابن ابیطالب در خیابان آیت الله کاشانی واقع گردیده است این مسجد در دو سالن مجزا آقایان و بانوان می باشد که به صورت مبله می باشد نکته قابل توجه این مسجد هم کف بودن آن است که با وارد شدن به حیاط مسجد دسترسی به سالن ها امکان پذیر می گردد هزینه این مسجد ۶,۰۰۰,۰۰۰ ریال می باشد.

آدرس : صادقیه، آیت اله کاشانی، روبروی شهرداری منطقه ۵

تلفن : ۴۴۰۵۴۴۴۷ 

مسجد جامع آل یاسین در خیابان شریعتی

تهران، خیابان دکتر شریعتی، خیابان خواجه عبدالله انصاری، کوچه نهم، مسجد جامع آل یاسین ((دسترسی از سیدخندان، شریعتی، بزرگراه های رسالت و شهید صیاد شیرازی))

آدرس : تهران، خیابان دکتر شریعتی، خیابان خواجه عبدالله انصاری، کوچه نهم

تلفن :  ۲۲۸۸۱۰۲۰ – ۰۹۱۹۲۰۹۸۳۸۶


مسجد امام جعفرصادق

اما مسجد دیگری که در غرب تهران واقع گردیده مسجد امام جعفر صادق در بین فلکه اول و دوم صادقیه واقع گردیده است که دارای سالن های مبله مجزا برای آقایان و بانوان می باشد که دارای ظرفیت ۱۰۰۰ نفر می باشد و هزینه مسجد ۵,۵۰۰,۰۰۰ ریال است تلفن رزرو مسجد ۰۹۱۲۵۶۸۲۵۲۰ می باشد.
دیگر مسجدی که در غرب تهران می توان نام برد مسجد امام علی در میدان پونک می باشد که دارای سالن مجزا برای آقایان و بانوان می باشد که یکی از مهم ترین ویژگی های این مسجد بزرگی آن می باشد که رفت و آمد در آن بسیار سهل و آسان است قیمت این مسجد جهت مراسم ۸,۰۰۰,۰۰۰ ریال می باشد.

آدرس : بین فلکه اول و دوم صادقیه

تلفن : ۴۴۴۰۳۹۴۵ 

مسجد امیرالمومنین مرزداران

دیگر مسجدی که می توان در غرب تهران نام برد مسجد امیرالمومنین مرزداران می باشد این مسجد دو سالن مجزا برای آقایان با ظرفیت ۳۸۰ نفر و بانوان ۱۸۰ نفر می باشد و هزینه مسجد جهت مراسم ترحیم ۱۵,۰۰۰,۰۰۰ ریال می باشد.
یکی از مساجدی که در مرکزیت شهر تهران واقع می باشد مسجد امام جعفر صادق واقع در میدان فلسطین می باشد این مسجد در ضلع جنوبی میدان فلسطین می باشد این مسجد دارای معماری بسیار زیبا و منحصر به فرد می باشد ظرفیت این مسجد جهت برگزاری مراسم ترحیم دارای سالن با ظرفیت ۳۰۰ نفر و سیستم صوتی دالبی آماده برپایی مراسمات می باشد.

آدرس : بلوار مرزداران، خیابان ایثار

تلفن : ۴۴۲۴۵۳۵۳


سالن باشکوه کوثر

اما یکی از بهترین سالن هایی که می توان معرفی کرد جهت اجرای مراسم تالار زیبا و باشکوه کوثر می باشد که بسیار مجلل ساخته شده و دارای امکانات عالی اعم از پارکینگ و سیستم صوتی بسیار حرفه ای و ظرفیت ۵۵۵ نفر می باشد.

آدرس : تهران، خیابان طالقانی، میدان فلسطین، جنب مسجد امام صادق(ع)

تلفن : ۰۹۱۲۶۷۹۴۳۲۴ 

مسجد نور میدان فاطمی

یکی دیگر از مساجد مهم تهران مسجد نور میدان فاطمی می باشد این مسجد بخاطر این که در این خیابان واقع شده و روبروی تالار وزارت کشور می باشد از توجه خاصی برخوردار می باشد لذا این مکان بیشتر مورد توجه پرسنل و مدیران این وزارت خانه می باشد ظرفیت این مسجد دارای ۳۴۰ نفر آقایان و۲۶۰ نفر خانم ها می باشند و هزینه آن ۱۲,۰۰۰,۰۰۰ ریال می باشد ار امکانات این مسجد میتوان به سالن غذاخوری آن اشاره.

آدرس : واقع در میدان فاطمی

تلفن : ۸۸۹۶۰۲۲۲

 

مساجد خیابان کارگر شمالی

مسجد ثارالله

در خیابان گارگر شمالی تعدادی مسجد وجود دارد که می توان به مسجد ثارالله در انتهای کارگر شمالی شهرک والفجر می باشد که دارای سالن مخصوص ترحیم با ظرفیت آقایان ۱۵۰ نفر و خانم ها ۱۰۰ نفر می باشد و هزینه آن ۵,۰۰۰,۰۰۰ ریال است.

آدرس : امیرآباد شمالی، بعداز پل حکیم، ابتدای شهرک والفجر

تلفن : ۸۸۰۵۳۷۲۷ – ۰۹۳۸۱۷۸۳۰۴۵

 

مسجد النبی

مسجد دیگر این خیابان مسجد النبی است که روبروی کوی دانشگاه تهران واقع گردیده این مسجد دارای دو سالن مجزا باظرفیت آقایان ۳۰۰ نفر و خانم ها ۲۰۰ نفر می باشد که هزینه آن ۷,۰۰۰,۰۰۰ ریال است.

آدرس :  تهران، خیابان کارگر شمالی (امیرآباد شمالی)، نبش خیابان شانزدهم

تلفن : ۸۸۰۱۲۱۹۱

مسجد حضرت امیر

اما یکی دیگر از مساجد شاخص این خیابان مسجد حضرت امیر می باشد این مسجد از اهمیت بسیار زیادی برخوردار است چرا که خیلی از مداحان بزرگ شب های ماه رمضان ومحرم درآن به مدیحه ثرایی می پردازند سالنهای ترحیم این مسجد دارای ظرفیت آقایان ۱۸۰ و خانم ها ۱۵۰ نفر می باشد و هزینه آن ۹,۵۰۰,۰۰۰ ریال است

آدرس : تهران کارگر شمالی-نبش خ خسروی

تلفن : ۶۶۹۰۴۸۴۷

 

مسجد الغدیر

مساجد شاخص تهران در منطقه شمال تهران که تقریبا به همه جای شمال تهران می توان اشراف داشت مسجد الغدیر واقع در خیابان میرداماد می باشد این مسجد یکی از مساجد قدیمی تهران با معماری بسیار زیبا و مجلل می باشد ظرفیت این مسجد آقایان ۴۲۰ نفر و خانم ها ۳۲۰ نفر می باشد و هزینه این مسجد جهت مجلس ترحیم ۱۲,۵۰۰,۰۰۰ ریال است.

آدرس : میرداماد، تهران، داودیه، بلوار میرداماد

تلفن : ۲۲۲۷۲۵۰۰ – ۲۲۲۲۱۰۶۰

  

مسجد امام جعفر صادق

کسانی که در منطقه شرق تهران یا خیابان شریعتی هستند مسجد امام جعفر صادق در خیابان شریعتی می باشد این مسجد بالاتر از پل سید خندان و خیابان خواجه عبدا… انصاری واقع گردیده است که ظرفیت آن شامل آقایان ۱۸۰ نفر و خانم ها ۱۵۰ نفر می باشد و هزینه آن ۱۰,۰۰۰,۰۰۰ ریال می باشد.

آدرس :  آدرس خیابان شریعتى بالاتر از پل سید خندان

تلفن : ۲۲۸۶۴۲۶۸


مسجد حجت ابن الحسن

دیگر مسجد این محدوده را می توان مسجد حجت ابن الحسن واقع در خیابان سهروردی شمالی می باشد این مسجد یکی از مساجد قدیمی این منطقه می باشد این مسجد دارای سالن های متفاوت با ظرفیت آقایان ۲۳۰ نفر و خانم ها ۱۷۰ نفر می باشد و هزینه آن ۵,۵۰۰,۰۰۰ ریال می باشد.

آدرس : تهران، سهروردی

تلفن : ۸۸۷۶۱۲۵۹


مسجدالرضا

دیگر مسجدی که در این حومه است و بسیار معروف است که حتی بسیاری از بزرگان در آن مجلس ختم برگزار کرده اند مسجد الرضا واقع در خیابان خرمشهر میدان نیلوفر است سالن های این مجلس با ظرفیت آقایان و خانم ها ۴۰۰ نفر می باشد که هزینه آن ۱۲,۰۰۰,۰۰۰ می باشد.

آدرس : تهران خیابان سهروردی، خیابان خرمشهر، خیابان شهید عشق یار، میدان نیلوفر

تلفن : ۸۸۷۶۴۳۸۰

 

مسجد الجواد

مسجدالجواد در میدان هفتم تیر یکی از مساجد معروف در این منطقه میباشد که از قدمت دیرینه ای برخوردار است و دارای معماری بسیار زیبایی است این مسجد دارای دو سالن متفاوت آقایان ۲۵۰ و بانوان ۲۰۰ نفر میباشد و هزینه مسجد ۶,۰۰۰,۰۰۰ می باشد.

آدرس : تهران، میدان هفت تیر، مسجد الجواد

تلفن : ۸۸۳۱۷۵۷۵

مسجد احمدیه نارمک

مهم ترین مسجدی که در شرق تهران می توان برای ساکنان آن در نظر گرفت مسجد احمدیه نارمک می باشد که این مسجد در خیابان آیت بالاتر از مترو سرسبز می باشد یکی از خصوصیات این مسجد همکف بودن آن می باشد که البته سالن بانوان در طبقه اول واقع گردیده و دارای آسانسور می باشد ظرفیت این مسجد آقایان ۳۰۰ نفر و خانم ها ۲۰۰ نفر می باشد.

آدرس : تهران، نارمک، بزرگراه رسالت غرب، خیابان حیدرخانی، مظاهری

تلفن : ۷۷۴۵۵۰۵۲


مسجد حضرت ولیعصر(عج )

اما یکی از مساجدی که می توان معرفی کرد جهت برگزاری مراسم ترحیم مسجد حضرت ولیعصر (عج) خوزستانی های مقیم مرکز در خیابان وزرا پشت پارک ساعی واقع گردیده است این مسجد دارای امکانات از قبیل آسانسور و سالن غذاخوری می باشد هزینه مسجد جهت رزرو ۱۰,۰۰۰,۰۰۰ ریال می باشد که دارای ظرفیت سالن آقایان و بانوان ۴۸۰ نفر می باشد.

آدرس :  تهران، خیابان ولیعصر، ساعی

تلفن : ۸۸۷۰۹۲۲۰

تبلیغات

پشتیبانی سایت 09126176340